Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych we Wrocławiu
z/s w Jeleniej Górze
Jesteś tutaj KOŁA TERENOWE    /     KOŁO SEiRP W STRZELINIE    /     Zebranie sprawozdawczo-wyborcze za 2010-2013    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Kiepury nr 32, 58-506 Jelenia Góra, Tel.: 75 75 20 496, Kom.: 501 545 084, E-mail: seirpjeleniagora@interia.pl

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze za 2010-2013

Czas się rozliczyć ……………..

 

7 marca 2014 roku w Kole SE i RP w Strzelinie przeprowadzono  zebranie sprawozdawczo – wyborcze za kadencję w latach 2010 – 2013. Oprócz naszych gości z Zarządu Wojewódzkiego SE i RP nie zabrakło  Komendanta Powiatowego mł.insp.Jacka Gałuszki, Prezydenta Sekcji Polskiej IPA Fryderyka Orepuka oraz naszych przyjaciół z sąsiednich Kół Stowarzyszenia.

 

W trakcie odczytania sprawozdań za rok 2013 oraz całą kadencję , Prezes ZW SEiRP Henryk Grotkiewicz pogratulował nam zajęcia I miejsca w I edycji konkursu „ na najaktywniejsze Koło SE i RP w kraju za rok 2012 „  jako sukces w promowaniu naszego miasta, powiatu ale także regionu.  Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin Dorota Pawnuk listownie pogratulowała nam sukcesu, skuteczności i aktywności w funkcjonowaniu  naszej  macierzystej jednostki.

 

Naszym najaktywniejszym  wręczono zasłużone odznaczenia Stowarzyszenia i okolicznościowe pisemne podziękowania. Prezes Zarządu Koła SE i RP w Strzelinie Bronisław Białkowski dziękując za gratulacje stwierdził,  że nasz sukces byłby  niemożliwy bez zaangażowania wszystkich członków Koła , konsolidacji naszego emeryckiego i mundurowego środowiska.

 

W zebraniu wzięli udział członkowie Strzelińskiej Grupy Motocyklowej Frr Group, którzy odrestaurowali motocykl MZ TS 250 w wersji ruch drogowy MO. Motocykl cieszył się wielkim zainteresowaniem zebranych, a kilku emerytowanych „ruchowców” doradzało uzupełnienie drobnych szczegółów .  W fazie końcowej  montażu znajduje się druga tego typu maszyna. Jako Koło objęliśmy opiekę nad tym projektem.

 

Oczywiście w przeddzień Dnia Kobiet nie zapomnieliśmy o naszych Paniach, którym  wręczono kwiaty,  a 7  koleżankom i kolegom wręczono legitymacje członkowskie naszego Stowarzyszenia. 

 

 

tekst – Jacek Bubula

foto – Bartosz Bubula

 

 

 

 

fot.1    fot.2    fot.3 
 
fot.4   

Projekt i wykonanie: InforpolNET