Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych we Wrocławiu
z/s w Jeleniej Górze
Jesteś tutaj KOŁA TERENOWE    /     KOŁO SEiRP W SYCOWIE    /     Jubileusz 25 lecia seirp    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Kiepury nr 32, 58-506 Jelenia Góra, Tel.: 75 75 20 496, Kom.: 501 545 084, E-mail: seirpjeleniagora@interia.pl

Jubileusz 25 lecia seirp

Obchody XXV Lecia powstania Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych na Dolnym Śląsku

 

W dniu 15 lipca członkowie SEIRP w Sycowie spotkali się z okazji jubileuszu XXV lecia postania SEiRP na Dolnym śląsku. Spotkanie odbyło się w malowniczym miejscu  w okolicach Sycowa w dobrze znanym wszystkim miejscu przy leśniczówce CIURÓWKA w Kraszowie .

Spotkanie otworzył prezes Romuald Froński witając wszystkich zebranych oraz zaproszonych gości.

Następnie wspólnie z V-ce Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Bronisławem Białkowskim wręczono  zasłużonym dla koła dyplomy okolicznościowe  „za długoletnią i aktywną działalność na rzecz integracji środowiska emerytów i rencistów policyjnych na Dolnym Śląsku”. Dyplomy wraz z okolicznościowymi medalami otrzymali :

- Apolinary Molka

- Ireneusz Ewald

- Ryszard Wyglądacz

- Zbigniew Dynowski

- Tadeusz Kłodnicki

 Po części oficjalnej uczestnicy spotkania przystąpili do kontynuacji spotkania w trakcie  grilla  . Nie tracono okazji do wspomnień i snucia ciekawych opowieści .  Spotkanie przy wspaniałej pogodzie, miłej atmosferze, smacznych i obfitych potrawach z grilla, służyło integracji wszystkich jego uczestników.  Wspaniała zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Tekst: Dariusz Kokornaczyk

   

Projekt i wykonanie: InforpolNET