Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych we Wrocławiu
z/s w Jeleniej Górze
Jesteś tutaj KOŁA TERENOWE    /     KOŁO SEiRP W MIEROSZOWIE    /     Walne Zebranie Koła    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Kiepury nr 32, 58-506 Jelenia Góra, Tel.: 75 75 20 496, Kom.: 501 545 084, E-mail: seirpjeleniagora@interia.pl

Walne Zebranie Koła

W dniu 25.01.br  w Kole SEiRP w Mieroszowie woj. dolnośląskie, odbyło się walne zebranie,w którym uczestniczyli członkowie  Prezydium ZW SEiRP we Wrocławiu z/s w Jeleniej Górze: prezes Henryk Grotkiewicz, sekretarz Irena Wojciechowska i Jan Saniuk. W toku zebrania prezes Koła Dariusz Kryska przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu Koła za rok 2014.

            Mimo, że Koło to nie należy do liczebnych kół pod względem ilości członków, tym niemniej wykazuje się aktywnością pod względem działalności na rzecz swojego środowiska, a w tym w zakresie organizacji życia kulturalnego, organizacji różnych form zbiorowego wypoczynku i rekreacji, a także w zakresie wspierania tych członków, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej czy też socjalno-bytowej.

            Prezes Koła, w swoim wystąpieniu podkreślił duże zaangażowanie niektórych członków w działalności różnych lokalnych organizacji społecznych takich jak m.in. Związku Pszczelarskim, Działkowiczów itp, w których godnie reprezentują nasze Stowarzyszenie.

            Członkowie Koła po wysłuchaniu sprawozdania prezesa Koła oraz skarbnika i przewodniczącego Komisji Rewizyjnej udzielili Zarządowi Koła absolutorium za okres działalności 2013/2014, zalecając zarządowi dalszej aktywności w swojej działalności na rzecz pozyskiwania nowych członków. Podniosłym momentem tego zebrania było wręczenie kilku nowym członkom zwyczajnym i wspierającym legitymacji członkowskich, które wręczył  prezes ZW Henryk Grotkiewicz życząc  im aktywności w działalności na rzecz środowiska emerytów i rencistów policyjnych rejonu wałbrzyskiego, a następnie złożył  wszystkim zebranym z okazji Nowego 2015 Roku, życzenia dobrego zdrowia oraz energii i wytrwałości w dalszym społecznym działaniu.

foto 1    foto 2   

Projekt i wykonanie: InforpolNET