Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych we Wrocławiu
z/s w Jeleniej Górze
Jesteś tutaj KOŁO JELENIA GÓRA    /     WCZASY     /     Międzywodzie 2024    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Kiepury nr 32, 58-506 Jelenia Góra, Tel.: 75 75 20 496, Kom.: 501 545 084, E-mail: seirpjeleniagora@interia.pl

Międzywodzie 2024

Warto jechać z nami na wczasy do Międzywodzia!!!

 

W dniach 21 – 31 maja 2024 roku 49 – osobowa grupa członków Koła SEiRP w Jeleniej Górze wzięła udział w organizowanych przez nas wczasach dla emerytów. Tym razem gościliśmy  w ośrodku Willa Karmazynowa Przystań w Międzywodziu.

W zgodnej ocenie wszystkich uczestników, wczasy te były nadzwyczaj udane. I to pod każdym względem.

Dopisała nam pogoda. Był więc czas na plażowanie, opalanie a nawet kąpiele w Bałtyku( niektórzy zanurzali się nawet nieco powyżej kolan ).

Wszystkim nam zapewniono zakwaterowanie w dużych, wygodnych i dobrze urządzonych pokojach. Większość pokoi miała balkony. Cały ośrodek wręcz lśnił  czystością. Na I piętrze do naszej dyspozycji była duża sala konferencyjno – klubowa, przeszklona sala, w której mieliśmy dyskotekę oraz pomieszczenie z dużymi lodówkami, kuchenką, umywalką   i kompletem naczyń.

Żywieni byliśmy znakomicie i wyjątkowo smacznie. Śniadania były w formie szwedzkiego bufetu. O 14.00 podawano zupę ( oraz liczne niemal codzienne niespodzianki ). Od 16.00 serwowano drugie danie, a od 18.00 do lodówek ( na piętrze ) wstawiano półmiski z wędliną, serami, pomidorami i pieczywem. To dla tych, którzy chcieli coś jeszcze dojeść.

Do tego kawusia, herbatka ( w licznych odmianach ), ciastusio, owocusio. Przeważnie po posiłkach wychodziliśmy na ogród, gdzie leniwie popijaliśmy i pojadaliśmy gawędząc  i wspominając. Żartom i śmiechom nie było końca.

Gospodarze dbając o nasze dobre samopoczucie serwowali nam dodatkowe atrakcje w postaci wędzonego śledzia, pieczenia kiełbasek, dyskoteki czy też bigosu z kociołka. Do tego zapitkę, piwko i takie tam…

Nasza niezawodna organizatorka ( wiadomo Pani Terenia ) zorganizowała nam wycieczkę autokarową do Świnoujścia, Lubina ( nad Zalewem Szczecińskim ) oraz Międzyzdrojów. Przy słonecznej pogodzie, pięknych widokach i przemiłej atmosferze, wycieczka była super.

Oczywiście, szkoda było wracać, ale pamiętając o tym w jak cudownym regionie mieszkamy  i żyjemy, pożegnaliśmy miłych gospodarzy z nadzieją, że w przyszłym roku znów będziemy  u nich wypoczywać, w dobrych nastrojach, wypoczęci i zadowoleni powróciliśmy do Jeleniej Góry.

Zapraszamy w przyszłym roku do skorzystania z naszej oferty.

tekst: Stefan Obarznaek

Zdjęcia: Teresa Stasiak, Alina Szumega,Teresa Grotkiewicz,Ewa Wojtalska

         
 
         
 
         
 
         
 
         
 
   

Projekt i wykonanie: InforpolNET