Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych we Wrocławiu
z/s w Jeleniej Górze
Jesteś tutaj KOŁO JELENIA GÓRA    /     KOMUNIKATY , ZAWIADOMIENIA, ŻYCZENIA    /     Zaproszenie na spotkanie w Podgórzynie    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Kiepury nr 32, 58-506 Jelenia Góra, Tel.: 75 75 20 496, Kom.: 501 545 084, E-mail: seirpjeleniagora@interia.pl

Zaproszenie na spotkanie w Podgórzynie

Zaproszenie na spotkanie w Podgórzynie

Uprzejmie zawiadamiam, że Zarząd Koła Żołnierzy Wojska Polskiego w Jeleniej Górze organizuje w dniu 12 października 2023 roku w Restauracji Folko w Podgórzynie uroczyste spotkanie połączone z muzyką dla członków swojego Koła. Do udziału w tym spotkaniu,  Prezes Koła – płk Zdzisław Ratajski zaprasza także członków naszego Koła ( oczywiście również z osobami towarzyszącymi ). Nadmieniam, iż data spotkania nie jest przypadkowa, bowiem w okresie wcześniejszym w dniu 12 października obchodzono święto wojska polskiego.

Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 60 zł. od osoby. W ramach składki będzie obiad, coś na zimno i napoje chłodzące ( napoje wyskokowe we własnym zakresie ). Dla członków naszego Koła ( i osób im towarzyszącym ) koledzy wojskowi rezerwują do 20 miejsc.

Ze względów organizacyjnych, zapisy osób zainteresowanych ( wraz z wpłatą składki ) przyjmowane będą w siedzibie naszego Koła w terminie do dnia 18 września 2023 roku.

Prezes Koła – Stefan Obarzanek

 


Projekt i wykonanie: InforpolNET