Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych we Wrocławiu
z/s w Jeleniej Górze
Jesteś tutaj KOŁO JELENIA GÓRA    /     WCZASY     /     MRZEŻYNO 2022     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Kiepury nr 32, 58-506 Jelenia Góra, Tel.: 75 75 20 496, Kom.: 501 545 084, E-mail: seirpjeleniagora@interia.pl

MRZEŻYNO 2022

MRZEŻYNO  2022

W dniach 3 - 17 czerwca 2022 roku, grupa licząca 54 emerytów i rencistów z rodzinami, wypoczywała nad polskim morzem.

Tym razem wybraliśmy się do Mrzeżyna, gdzie w Ośrodku Wczasowo-Rehabilitacyjnym "Bałtyk" zarezerwowaliśmy wcześniej noclegi i wyżywienie. Od początku naszego pobytu "zapewniliśmy" sobie piękną słoneczną pogodę, która sprzyjała licznym spacerom, plażowaniu oraz kąpielom morskim.

W trakcie pobytu zorganizowaliśmy też wycieczkę do pobliskiej Dobrzycy Hortus, gdzie w pięknej scenerii zwiedzaliśmy  malownicze ogrody tematyczne z unikatowymi nasadzeniami  roślin, wśród których umieszczone były elementy małej architektury w postaci rzeźb, altanek,biżuterii ogrodowej itp. W sklepie przy ogrodach miłośnicy roślin zaopatrzyli się w rzadkie okazy kwiatów i ziół. Wycieczka do Dobrzycy na długo pozostanie w naszej pamięci.

Czas wypoczynku w Mrzeżynie dobiegł końca, a my, zadowoleni, opaleni i pełni wrażeń szczęśliwie wróciliśmy do Jeleniej Góry. 

tekst i zdjęcia

Jolanta Betlejewska

 

 

         
 
         
 
         
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET