Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych we Wrocławiu
z/s w Jeleniej Górze
Jesteś tutaj KOŁO JELENIA GÓRA    /     KOMUNIKATY , ZAWIADOMIENIA, ŻYCZENIA    /     Zaproszenie do udziału w spotkaniu-Podgórzyn    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Kiepury nr 32, 58-506 Jelenia Góra, Tel.: 75 75 20 496, Kom.: 501 545 084, E-mail: seirpjeleniagora@interia.pl

Zaproszenie do udziału w spotkaniu-Podgórzyn

Zaproszenie na spotkanie towarzyskie w restauracji Folko

w Podgórzynie

 

Uprzejmie informujemy, że zaprzyjaźnieni z nami emeryci wojskowi w dniu 14 czerwca 2024 roku obchodzą święto Koła nr 4 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Jeleniej Górze    i z tej okazji organizują spotkanie towarzyskie w restauracji Folko w Podgórzynie, by wspólnie spędzić mile czas w gronie kolegów i przyjaciół. Do uczestnictwa w spotkaniu zapraszają członków naszego Koła ( wraz z osobami towarzyszącymi ). Organizatorzy gwarantują miłą atmosferę spotkania, dobre wyżywienie i dobrą oprawę muzyczną imprezy.

Inicjatywę kolegów emerytów wojskowych w pełni popieramy i zapraszamy do skorzystania z oferty.

Spotkanie zaplanowane jest w godz. 1600 - 2000. W programie spotkania m. in. dobra kuchnia regionalna ( w tym przysmaki z rożna ), napoje i przekąski oraz coś na słodko. Muzyka dyskotekowa z pewnością wpłynie na dobrą atmosferę spotkania.

Koszt uczestnictwa wynosi 100 złotych od osoby. Zapisy osób chętnych do uczestnictwa         w spotkaniu przyjmuje telefonicznie w terminie do 8 czerwca 2024 roku do kol. Stefan Obarzanek tel. 792 059 569.

Stefan Obarzanek – prezes Kołą SEiRP w Jeleniej Górze.


Projekt i wykonanie: InforpolNET