Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych we Wrocławiu
z/s w Jeleniej Górze
Jesteś tutaj KOŁO JELENIA GÓRA    /     KOMUNIKATY , ZAWIADOMIENIA, ŻYCZENIA    /     Informacja Zarządu Koła o zadaniach na II półrocze 2023    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Kiepury nr 32, 58-506 Jelenia Góra, Tel.: 75 75 20 496, Kom.: 501 545 084, E-mail: seirpjeleniagora@interia.pl

Informacja Zarządu Koła o zadaniach na II półrocze 2023
ZADANIA W SPRAWACH SOCJALNO – BYTOWYCH I REKREACYJNO – WYPOCZYNKOWYCH.
 
1. Rozpoznawanie na bieżąco warunków materialno – bytowych członków Koła
 i organizowanie potrzebującym pomocy prawnej i socjalnej m. in. poprzez Sekcję Socjalną KWP we Wrocławiu.
 
2. Z okazji Święta Policji, zorganizowanie spotkania przy grillu w dniu 21.07.2023r. w lokalu „Mały Niedźwiadek” w Dziwiszowie.
3. W miesiącu sierpniu wyjazd turystyczny do Bolkowa połączony ze zwiedzaniem zamku, rynku, zamku w Świnach oraz ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.
 
4. Wyjazd na wycieczkę ( trzydniową ) w terminie 15 – 17 września 2023r. do Karlowych Warów ( Czechy ), Norymbergi oraz Regensburga ( Niemcy ).
 
5. Pod koniec miesiąca września 2023r. wyjazd zbiorowy do Węglińca na grzybobranie.
 
6. Zorganizowanie październiku turystycznej wycieczki pieszej na Okole ( Góry Kaczawskie ) połączonej z ogniskiem i kiełbaskami. Zamierzamy wystąpić do Koła naszego Stowarzyszenia w Złotoryi o współuczestnictwo w naszej wycieczce.
 
7. W miesiącach jesienno - zimowych zorganizowanie grupowych wyjść na koncerty w Filharmonii  oraz na spektakle teatralne w Teatrze Jeleniogórskim.

Projekt i wykonanie: InforpolNET