Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych we Wrocławiu
z/s w Jeleniej Górze
Jesteś tutaj KOŁO JELENIA GÓRA    /     WCZASY     /     DZIWNÓW 2020    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Kiepury nr 32, 58-506 Jelenia Góra, Tel.: 75 75 20 496, Kom.: 501 545 084, E-mail: seirpjeleniagora@interia.pl

DZIWNÓW 2020

WCZASY DZIWNÓW 2020

W tym roku, z uwagi na szalejącą pandemię wirusa grypy, nie udało się nam zorganizować w zaplanowanym terminie majowym wyjazdu do Ośrodka w Dziwnowie. Propozycja spędzenia urlopu nad morzem  w czasie jesiennym nie spotkała się z ogólną akceptacją i wiele osób zrezygnowało z wyjazdu w tym terminie.
Niemniej, trzydziestoosobowa grupa jeleniogórskich emerytów w dniu 26 września wybrała się własnymi środkami transportu do Ośrodka "Zastal" w Dziwnowie. Nasz pobyt nad morzem był bardzo udany; pogoda, humory dopisywały, a częste kilometrowe nadmorskie spacery, budowały tak potrzebną każdemu kondycję. Kierownictwo Ośrodka "Zastal", jak zwykle zadbało o komfort naszego pobytu, zapewniając dobre jedzenie, rozrywki a także bezpieczeństwo. 
Czas wakacji w Dziwnowie, szybko dobiegł końca i w dniu 9 października, pełni wrażeń wyruszyliśmy w drogę powrotną do Jeleniej Góry z nadzieją, że wiosną powrócimy w większej grupie nad nasze piękne morze bałtyckie.

tekst i zdjęcia:
Jolanta Betlejewska
 

         
 
         
 
         
 
         
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET