Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych we Wrocławiu
z/s w Jeleniej Górze
Jesteś tutaj O nas    /     List    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Kiepury nr 32, 58-506 Jelenia Góra, Tel.: 75 75 20 496, Kom.: 501 545 084, E-mail: seirpjeleniagora@interia.pl

List

Koleżanki i Koledzy emeryci policyjni!

 

Zarząd Wojewódzki Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych we Wrocławiu z/s w Jeleniej Górze serdecznie gratuluje osiągnięcia, po ciężkiej i odpowiedzialnej służbie, zasłużonej emerytury. Życzymy Koleżankom i Kolegom na tej nowej drodze życia dobrego zdrowia, dużo osobistego i rodzinnego szczęścia oraz wszelkiej pomyślności. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do naszej organizacji skupiającej emerytów i rencistów policyjnych, byłych funkcjonariuszy i żołnierzy resortu spraw wewnętrznych oraz wdów (wdowców) po nich, dla poprawy warunków socjalno-bytowych oraz organizowania ich do uczestniczenia w życiu społecznym i publicznym swego środowiska, lokalnej społeczności i kraju, a także m.in. :

  • Organizowania życia kulturalnego, wypoczynku i rekreacji dla swych członków i ich rodzin.
  • Reprezentowania interesów emerytów i rencistów resortu wobec organów władzy i administracji państwowej, w tym także wobec Ministerstwa Spraw Wewnętrznych jak również wobec samorządów terytorialnych i innych organizacji.
  • Ochrona i obrona interesów członków stowarzyszenia.
  • Wspieranie członków stowarzyszenia w trudnej sytuacji życiowej i socjalno-bytowej.

Stowarzyszenie nasze działa od 1998roku, na podstawie statutu zarejestrowanego  w sądzie i posiada swoje struktury na szczeblu centralnym – Zarząd Główny w Warszawie, zarządy wojewódzkie i koła obejmujące swoją działalnością powiaty, miasta i gminy. Na terenie Dolnego Śląska działa aktualnie 19 kół, do których należy ponad 1000 członków, byłych policjantów, żołnierzy straży granicznej oraz członków ich rodzin.

Zarząd Wojewódzki Stowarzyszenia mieści się w Jeleniej Górze przy ul. Jana Kiepury 32,

tel. resortowy 31 496, tel. miejski 75 75 20 157, tel. komórkowy 515 214 768.


Projekt i wykonanie: InforpolNET