Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych we Wrocławiu
z/s w Jeleniej Górze
Jesteś tutaj KOŁA TERENOWE    /     KOŁO SEiRP W JELENIEJ GÓRZE    /     Karnawał w kole Jelenia Góra    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Kiepury nr 32, 58-506 Jelenia Góra, Tel.: 75 75 20 496, Kom.: 501 545 084, E-mail: seirpjeleniagora@interia.pl

Karnawał w kole Jelenia Góra

Zarząd  Koła Nr 1 SEiRP w Jeleniej Górze już kolejny raz  zorganizował w dniu 31.01.br imprezę integracyjną pod tytułem „ W karnawale bawimy się razem”. Impreza ta, to stały punkt w planie rocznym tego Koła. Tego rodzaju impreza cieszy się dużą popularnością wśród członków Koła i ich najbliższych, a także jego sympatyków.

         Otwarcia imprezy  dokonał prezes Zarządu Wojewódzkiego SEiRP we Wrocławiu z/s w Jeleniej Górze Henryk Grotkiewicz, który w swoim wystąpieniu złożył  uczestnikom życzenia wesołej zabawy oraz przyjemnego biesiadowania. Nadto z okazji Nowego 2015 Roku życzył wszystkim pomyślności  w życiu osobistym i rodzinnym, dobrego zdrowia oraz energii w dalszej działalności społecznej na rzecz środowiska byłych funkcjonariuszy Policji i ich rodzin.

         Złożył również podziękowania wszystkim  członkom Zarządu Koła w tym m.in. prezesom Kol. Leonowi Grzonkowskiemu oraz  Teresie Stasiak  za  wykazywaną inwencję i wkład pracy  w organizowaniu różnych form życia kulturalnego  oraz integracyjno-rekreacyjnego i rozrywkowego dla członków Koła.

         Uczestnicy imprezy po smacznym posiłku, który nadał im duży zapas energii ochoczo ruszyli  do tańca. Zabawa ta trwała do północy w przyjemnej, koleżeńskiej atmosferze. Była ona również okazją do odnowienia  dawnych znajomości i zawiązania nowych przyjaźni, także okazją do wspomnień  z lat służby oraz snucia planów życiowych na przyszłość.

 

foto 1    foto 2   

Projekt i wykonanie: InforpolNET