Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych we Wrocławiu
z/s w Jeleniej Górze
Jesteś tutaj KOŁA TERENOWE    /     KOŁO SEiRP W JELENIEJ GÓRZE    /     Wczasy w Dziwnowie 2017    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Kiepury nr 32, 58-506 Jelenia Góra, Tel.: 75 75 20 496, Kom.: 501 545 084, E-mail: seirpjeleniagora@interia.pl

Wczasy w Dziwnowie 2017

WCZASY W DZIWNOWIE - 2017

 

W dniach 13 - 25 maja 2017 roku, grupa emerytów i rencistów z jeleniogórskiego Koła SEiRP przebywała na wczasach w nadmorskiej miejscowości Dziwnów.

Ośrodek Wczasowy "ZASTAL", w którym wypoczywaliśmy, to przepięknie położony w lesie kompleks budynków. Odległość 50 metrów od morza sprawia, że miejsce to jest atrakcyjne zarówno pod względem  wypoczynku na pięknej piaszczystej plaży, jak i bogatej oferty zajęć rekreacyjnych dla przebywających tam gości.

Braliśmy udział w wycieczkach rowerowych, grach, turniejach i zabawach organizowanych przez profesjonalnie działający zespół animacyjny Ośrodka. Wielu naszych emerytów skorzystało z bogatej oferty zabiegów leczniczych w miejscowym Centrum Rehabilitacji.

Miła obsługa,świetna organizacja,  smaczne domowe wyżywienie oraz piękna, słoneczna pogoda sprawiły, że wróciliśmy do domu w pełni wypoczęci i z nadzieją na powrót do tego gościnnego Ośrodka w przyszłym roku.

 

Tekst i zdjęcia

Jolanta Betlejewska

         
 
         
 
         
 
         
 
         
 
         
 
         
 
         
 
         
 
         
 
         
 
         
 
   
Wycieczka na Węgry 2017
więcej
Wycieczka Trójmiasto 2019
więcej

Projekt i wykonanie: InforpolNET