Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych we Wrocławiu
z/s w Jeleniej Górze
Jesteś tutaj KOŁA TERENOWE    /     KOŁO SEiRP W JELENIEJ GÓRZE    /     Dziwnów - wczasy 2018    /     Dziwnów - wczasy 2019    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Kiepury nr 32, 58-506 Jelenia Góra, Tel.: 75 75 20 496, Kom.: 501 545 084, E-mail: seirpjeleniagora@interia.pl

Dziwnów - wczasy 2019

DZIWNÓW  -  2019

W maju 2019 jak corocznie, grupa jeleniogórskich emerytów i rencistów wraz z rodzinami, spędzała urlop nad morzem. W związku z tym, że Ośrodek "Zastal" w Dziwnowie, oferuje nam fantastyczne warunki pobytowe i organizacyjne,zapewniając naszej grupie atrakcyjne spędzanie czasu - zdecydowaliśmy o ponownym wyborze tego pięknego miejsca. Bliskość morza, wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci, wspaniałe, smaczne posiłki - to tylko niektóre atuty tego miejsca.Dodatkowym zaskoczeniem, oczywiście na plus, były zainstalowane w tym roku windy w budynkach nieszkalnych, co w dużej mierze poprawiło wypoczywającym tu wczasowiczom komfort komunikacyjny.

Niestety, tegoroczny maj nie rozpieszczał nas pod względem temperatur ( było bardzo chłodno i wietrznie). Niemniej jednak, spora dawka jodu w trakcie nadmorskich spacerów brzegiem morza zrekompensowała nam kaprysy pogodowe.

Wiele słów podziękowania należy się kierownikowi tego Ośrodka - panu Pawłowi S., który dwoił się i troił, aby wypoczywającym w "Zastalu" wczasowiczom uprzyjemnić pobyt w Dziwnowie. Za tę, do perfekcji opanowaną świetną organizację - serdecznie dziękujemy i miło nam będzie gościć w Ośrodku również w przyszłym roku.

tekst i zdjęcia:Jolanta Betlejewska

         
 
         
 
         
 
         
 
         
 
   

Projekt i wykonanie: InforpolNET